دمنوش هاي لاغري و گياهي
دمنوش هاي لاغري و گياهي
قيمت : 33,000 تومان 32,000 تومان

محصولات تيما اين روزها يكي از محبوب ترين و پر فروش ترين دمنوش هاي گياهي هستند كه شاهد آن هستيم. افراد زيايد به منظور كاهش وزن و لاغري به دنبال تهيه  چاي سبز مي باشند و از اين ميان برند تيما يكي از خوش نام ترين و محبوب ترين ها بوده و معمولا افراد  اقدام به خريد خريد چاي سبز تيما مي كنند. اين محصول در دو مدل چاي سبز كيسه اي و چاي سبز دم كردني ارائه شده است و شما بر اساس سليقه خود مي توانيد هر كدام از اين محصولات را كه خواستيد سفارش دهيد.

چاي كيسه اي تيما

 

خريد ۱ بسته چاي دم كردني ( بدون تخفيف) با قيمت ۲۸ هزار تومان

 

خريد ۱ بسته چاي كيسه اي صد تايي ( بدون تخفيف) با قيمت ۳۲ هزار تومان

 

خريد پكيج لاغري دوره سه ماهه شامل ۳ بسته دم كردني همراه با تخفيف ويژه با قيمت  ۷۵۶۰۰ تومان (۸۴۰۰ تومان تخفيف خورده)

 

خريد پكيج لاغري دوره سه ماهه شامل ۳ بسته كيسه اي همراه با تخفيف ويژه با قيمت  ۸۶۴۰۰ تومان ( ۹۶۰۰ تومان تخفيف خورده)

در اين بخش مي خواهيم به معرفي محصول چاي كيسه اي تيما بپردازيم. اين دمنوش گياهي به صورت تي بگ بوده و تعداد ۱۰۰ عدد چاي درون هر بسته قرار گرفته است كه با كيفيت بسيار بالايي بسته بندي وب رايتان ارسال مي گردد. از تركيبات به كار رفته در اين محصول مي توان به گياهان زير اشاره كرد :

گياه زيره

گياه كاسيا

گياه زعفران

چاي اولونگ

به ليمو

و برگ هاي تازه گياه چاي سبز لاغري

معمولا از چاي سبز كيسه اي بيشتر در اداره جات و شركت ها استفاده مي كنند و اين به خاطر راحتي در دم كردن ان به نسبت مدل چاي دم كردني تيما است. شما مي توانيد در طي روز بين ۳ الي ۵ فنجان از اين نوشديني را ميل نماييد و براي هر فنجان مي توانيد از يك عدد تي بگ درون جعبه استفاده نماييد.

 

اما نحوه خريد چاي سبز لاغري در سايت ما چگونه است ؟

شما در هر كجاي كشور كه باشيد به راحتي و در زماني اندكي مي توانيد از طريق يكي از حالت هاي زير سفارش خود را ثبت نماييد و بعد از اينكه محصولتان را دريافت كرديد وجه انرا به مامور پست بپردازيد.

كافيست تا بروي دكمه خريد پستي كليك كرده و سفارش خود را به صورت آنلاين ثبت نماييد.

مي توانيد با شماره تلفن ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس گرفته و از اين طريق سفارش خود را ثبت نماييد.

همچنين مي توانيد مشخصات كامل پستي خود را به شماره تلفن ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ پيامك دهيد و از اين طريق محصول مورد نظرتان را خريد نماييد.

 

قيمت تمام شده محصول چاي كيسه اي تيما چقدر است ؟

اين محصول با قيمت ۳۲ هزار تومان به فروش ميرسد كه براي رديافت آن علاوه بر اين مبلغ بايد مبلغي در حدود ۵ تا ۶ هزار تومان نيز هزينه پستي به مامور پست پرداخت كنيد. اگر شما قصد مصرف اين دمنوش گياهي را به منظور كاهش وزن و لاغري داريد ما پيشنهاد مي كنيم از يكي زا پكيج هاي سه ماهه تا شش ماهه ما استفاده نمايدي تا از تخفيف ويزه در هنگام خريد محصول نيز برخوردار شويد.

 

پكيج هاي ارائه شده براي خريد چاي سبز كيسه اي كدامند ؟

 

 

( مشاوره رايگان و خريد =   ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ )

 

خريد ۱ بسته چاي دم كردني ( بدون تخفيف) با قيمت ۲۸ هزار تومان

خريد ۱ بسته چاي كيسه اي صد تايي ( بدون تخفيف) با قيمت ۳۲ هزار تومان

خريد پكيج لاغري دوره سه ماهه شامل ۳ بسته دم كردني همراه با تخفيف ويژه با قيمت  ۷۵۶۰۰ تومان (۸۴۰۰ تومان تخفيف خورده)

خريد پكيج لاغري دوره سه ماهه شامل ۳ بسته كيسه اي همراه با تخفيف ويژه با قيمت  ۸۶۴۰۰ تومان ( ۹۶۰۰ تومان تخفيف خورده)

خريد پكيج لاغري دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته دم كردني همراه با تخفيف برنزي با قيمت  ۹۹ هزار تومان (۱۳۰۰۰ تومان تخفيف خورده)

خريد پكيج لاغري دوره چهار ماهه شامل ۴ بسته چاي كيسه اي  همراه با تخفيف برنزي با قيمت  ۱۱۰ هزار تومان (۱۸۰۰۰ تومان تخفيف خورده)

خريد پكيج لاغري دوره پنج ماهه شامل ۵ بسته دم كردني همراه با تخفيف نقره اي با  قيمت ۱۲۰ هزار تومان (۲۰۰۰۰ تومان تخفيف خورده)

خريد پكيج لاغري دوره پنج ماهه شامل ۵ بسته چاي كيسه اي همراه با تخفيف نقره اي با قيمت ۱۳۸ هزار تومان (۲۲۰۰۰ تومان تخفيف خورده)

خريد پكيج لاغري دوره شش ماهه شامل ۶ بسته دم كردني همراه با تخفيف طلايي با  قيمت ۱۴۴ هزار تومان (۲۴۰۰۰ تومان تخفيف خورده)

خريد پكيج لاغري دوره شش ماهه شامل ۶ بسته چاي كيسه اي همراه با تخفيف طلايي با  قيمت  ۱۴۹ هزار تومان (۴۲۰۰۰ تومان تخفيف خورده)

چاي سبز كيسه اي

 

از ديگر خواص چاي سبز كيسه اي تيما مي توان به موارد زير اشاره كرد :

 

اين دمنوش لاغري همانطور كه از نامش نيز مشخص است براي كاهش وزن و لاغري بسيار مناسب است و از اين نظر دقيقا به مانند چاي ترش لاغري و يا چاي سفيد يا قهوه سبز لاغري عمل مي كند.

براي از بين بردن نفخ شكم مناسب است و نوشيدني ملين مي باشد.

اگر مي خواهيد از استرس و فشارهاي روزانه در امان باشيد بايد به دنبال يك دم نوش ضد استرس باشيد و ما استفاده از چاي سبز را به ما پيشنهاد مي كنيم.

همانند قهوه سبز سهله مي تواند براي كاهش ميزان فشار خون موثر باشد.

براي كاهش ميزان كلسترول خون  مفيد است و از اين نظر خاصيتي شبيه به چاي سبز دكتر سينا دارد.

براي شما مي تواند شادابي و روشني پوست را به همراه داشته باشد.

دستگاه قلب و عروق را تقويت كرده و از ابتلا به بيماري هاي قلبي در امان خواهيد بود.

چا سبز كيسه اي به دليل  دارا بودن مواد انتي امسيدان بسيار قوي درون خود مي تواند شما را از ابتلا به انواع سرطان ها در امان نگه دارد.

 

مناسب ترين زمان مصرف چاي لاغري چه زماني است ؟

 

شما مي توانيد در طي روز ۳ الي ۵ فنجان از اين نوشيدني را ميل نماييد و بهتر است تا قبل از هر وعده غذايي به مدت نيم ساعت قبل تر از ان اين نوشيدني ميل شود.

 

نحوه دم كردن صحيح اين چاي سبز چگونه است ؟

شما اگر مي خواهيد براي چند نفر همزان از اين چاي استفاده كنيد بهتر است چند عدد از تي بگ ها را درون يك قوري ريخته و مقداري آبجوش به آن اضافه كنيد و بگذاريد چند دقيقه بگذرد. نيازي نيست قوري را در حرارت مستقيم شعله قرار دهيد.دم كرده اين نوع چاي بايد رنگي فسفري مانند داشته باشد.

در مقايسه با انواع مختلف چاي مثلا با چاي سبز رفاه مي توان برتري برند تيما را در نوع تركيبات به كار رفته در آن دانست كه باعث شده طعم و مزه بسيار دلچسبي داشته باشد و معمولا با ذاعقه ايراني سازگار خواهد بود. شما در كنار استفادهاز اين نوع محصول مي توانيد از چاي كرفس ۵۰۴۰ نيز استفاده نماييد و تاثيرات  انرا رد لاغري و كاهش وزن نيز مشاهده نماييد.

قيمت چاي سبز كيسه اي كه رد بالا نيز عنوان كرديم ممكن است در بنردهيا ديگر متفاوت و حتي كمتر باشد و علت ان هم تنها در بالا بودن كيفيت محصولات برند تيما است و اينكه نوع تركيبات به كار رفته در اين نوع محصول بسيار متفاوت با ديگر محصولات ارائه شده است و ميزان تاثير گذاري آن براي كاهش وزن نيز به نسبت ساير برندها بيشتر مي باشد.

 

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۳۶:۰۵ ] [ حسيني ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 286
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب